FOTO i VIDEO: Autobusi u pohodu na Sremsku Mitrovicu, promenjen termin skupa
Izvor - mojnovisad.com : Fotografija - Čitaoci portala
Veliki broj autobusa, od kojih su mnogi i sa bosanskim tablicama, zabeležen je danas u Novom Sadu, na Mišeluku, u Bačkoj Palanci…
U pitanju su pristalice Srpske napredne stranke koji bi trebalo, organizovano, da odu na miting u Sremsku Mitrovicu na koji ih je pozvao predsednik Srbije i na kom bi, kako je najavljeno, trebalo da bude doneta deklaracija o Vojvodini.
Objavljen tekst Vučićeve deklaraciji o Vojvodini, Grujić (SSP): Zastani na vreme pred sremačkim fijaskom
Iako je ranije najavljeno da će skup početi u 16 sati, Aleksandra Vučić je na svom Instagram profilu saopštio da je vreme mitinga – u 17 sati.
Praveći 20 sendviča za ljude koji idu u Sremsku Mitrovicu, on je naglasio da ih ne plaća USAID: “Mi sendivčari imamo mnogo važnijeg posla, da odbranimo i sačuvamo Srbiju od onih koji bi da je unište”.
Snimak predsednika Srbije u kecelji možete pogledati OVDE.
Dnevnice za Vučićev miting vrtoglavo rastu?
Čitaoci nam šalju snimke i fotografije sa parkinga u Temerinskoj ulici gde se autobusi sa bosanskim registarskim oznakama spremaju na put.
View this post on Instagram
Takođe, veći broj autobusa je snimljen na Keju, nekoliko – u Ulici Žarka Zrenjanina, na Podbari…
Bilo ih je i kod Štranda gde je, u Fruškogorskoj ulici, jedan Novosađanina automobilom pokušao da im prepreči put kako ne bi otišli ka Sremskoj Mitrovici. On je priveden ali je ubrzo i pušten.
Veliki broj građana i autobusa bio je na MIšeluku:
U Ulici Žarka Zrenjanina, jedan pristalica SNS-a je iz parkiranog autobusa “pozdravio” Novosađanku koja ga je snimala – snimak možete videti na OVOM LINKU.
Autobusi su snimljeni i u Bačkoj Palanci:
View this post on Instagram
Pre neko veče je u Sremskoj Mitrovici organizovan veliki skup sa kog je poručeno:
Komentari
Još uvek nema komentara.