Kanda Kodža i Nebojša
Informacije o događaju:
Dodajte događaj u vaš kalendar
Ova svirka predstavlja jednu od koncertnih promocija prvog EP izdanja pod nazivom ‘Što pre’, kojim dominiraju drugačije apostrofirani motivi: susreti u velikom gradu, kratki trenuci bliskosti, ljubavi koje opstaju uprkos stalnim previranjima kojima su izložene. Za razliku od pesama sa prethodnih albuma benda „Kanda Kodža i Nebojša“, grad je ovde scenografija. Njegova nekadašnja dominantna „uloga“ protagoniste, zamenjena je bazičnom funkcijom – mesta u kom se ljudi pronalaze u malim, gotovo neprimetnim trenucima.
Novo izdanje predstavlja zanimljiv pomak u zvučnoj postavci benda „Kanda Kodža i Nebojša“ koji je tokom više od tri decenije postojanja navikao publiku na snažnu, često nervoznu i društveno angažovanu komunikaciju. Sa svega četiri pesme: „Tvoj smeh“, „Noć“, „Što pre“ i „Da lelujam“ ovaj EP funkcioniše kao kratka koncentrisana studija raspoloženja u kojoj bend pokazuje valere svog autorskog sazrevanja.
Ulaznica: 2.000 DIN
Postavi besplatno svoje dešavanje!
Poslednji komentari
Vučić bolestan, potvrdila savetnica predsednika
Taki je rodjen.
· Pre 1 dan
Agencija za restituciju: Građanima do sada isplaćeno 280 miliona evra, planirano dve milijarde
Gde treba da se javim za povracaj imanja ili bilo cega sto je posedovao moj deda koji je nemac ziveo u vojvodini odjem je 1892god.prezime je PILER
· Pre 1 dan
Direktor Jovine gimnazije: Učenici ni u jednom momentu nisu bili zaključani unutar zgrade
za Nije nego: Izvinte, ali šta je tačno u ovim komentarima laž: da su Jovini Zmajići prepametni, vredni, empatični, ili da imaju uspehe na takmičenjima, ili da se o tome ne piše na sajtu škole, ali se piše o ordenju i uspesima direktora?
· Pre 1 dan
Direktor Jovine gimnazije: Učenici ni u jednom momentu nisu bili zaključani unutar zgrade
Ima mnogo roditelja koji niti su se bavili niti se bave politikom, ali ne mogu tek tako ćutke da gledaju i da se mire sa tim da njihovoj deci u najepšem periodu života neko uskraćuje najbolje profesore i časove za one predmete zbog kojih su upisali Jovinu, da im se bez odluke nadležne inspekcije oduzima zgrada, a samim tim i druženje s vršnjacima, da ne idu na ekskurzije, da godinu dana idu u poslepodnevnu smenu i nemaju treninge niti normalan život, da se omalovažavaju nastavnici i roditelji.
· Pre 1 dan