6.2°C
Utorak, 28. april 2026. Oglašavanje

Vesti | Društvo

·

19.04.2019. u 00:04

Plivački miting "Uskrs 2019" u subotu na Spensu, manje smena na bazenu za građane

Javno preduzeće “Sportski i poslovni centar Vojvodina” obavestilo je javnost da će u subotu, 20. aprila, na zatvorenom bazenu Spensa doći do izmena u rasporedu smena kupanja za građanstvo, a zbog uskršnjeg plivačkog mitinga.

Navedenog dana građani će bazen moći da koriste u smeni od 18 do 20 časova, ili u terminu rezervisanom za noćno kupanje – od 21 do 23 sata, saopštavaju sa Spensa.

Iz Plivačkog kluba Vojvodina javljaju da će dvadeset i prvi međunarodni plivački miting “Uskrs 2019″ biti održan na zatvorenim bazenima SPC.”Vojvodina” u subotu, 20.aprila.

U okviru ovog takmičenja održava se i memorijalna trka “Ivan Miličić” (100m delfin) u spomen na rano preminulog plivača tog sportskog kolektiva.

Plivački miting trajaće u vremenu od 11 do 14 časova, nakon čega sledi proglašenje najboljih takmičara po kategorijama.

Komentari

Još uvek nema komentara.

Preostalo još 500 karaktera

Dešavanja u gradu

Predavanje

28. Apr

·11:00

·Evropska kuća Novi Sad

MEDIA info dan programa Кreativna Evropa
Predstava

28. Apr

·19:00

·Novosadsko pozorište

Nexxt
Noćni provod

28. Apr

·19:30

·Radio Cafe

Superbet fudbalski kviz
Predstava

28. Apr

·20:00

·Naftna industrija Srbije

Bašta Sljezove Boje
Predstava

28. Apr

·20:00

·Radnički dom "Svetozar Marković"

Balon
Konferencija

28. Apr

·20:00

·Omladinski centar CK13 (Crna kuća)

Tribina: Film kao iskustvo suočavanja
Predstava

29. Apr

·19:00

·Novosadsko pozorište

GENERACIJE