8°C
Petak, 24. april 2026. Oglašavanje

Vesti

·

29.10.2016. u 00:10

U nedelju akcija "Pešačimo u prirodi"

Planinarsko smučarsko društvo “Železničar” iz Novog Sada u nedelju 30. Oktobra organizuje redovnu akciju “Pešačimo u prirodi”. Planirana staza je: Mošina vila – Popovića – Ledinačko jezero – Iriški venac – Paragovo.

Polazak je zakazan u 8 časova, redovnom autobuskom linijom broj 74 za Popovicu – Mošinu vilu. Staza je sa dosta uspona, dužine oko 18 kilometara, navodi se u pozivu.

Vodič će biti Vladimir Vračarić, od koga se mogu dobiti detaljnije informacije o akciji putem telefona 065 4227 388.

Pešačke ture, zavisno od vremenskih uslova, prilagođavaju se kako po dužini tako i sa odmorima. Učesnicima se preporučuje da se obuku lako, slojevito i da u rancu uvek imaju rezervnu presvlaku i zaštitu od padavina, navodi se u pozivu.

Novi učesnici na startu neka se prijave vodiču radi dobijanja potrebnih uputstava, kako bi se staza lako savladala i dan proveden u prirodi ostao u lepom sećanju, navode organizatori.

Komentari

Još uvek nema komentara.

Preostalo još 500 karaktera

Dešavanja u gradu

Radionica

25. Apr

·09:30

·Novi Sad

Susret s prijateljima i Foto šetnja
Predstava

25. Apr

·10:00

·Srpsko narodno pozorište

Uskršnja priča – Premijera
Predstava

25. Apr

·11:00

·Pozorište mladih

Crvenkapa
Predstava

25. Apr

·11:30

·Srpsko narodno pozorište

Uskršnja priča
Predstava

25. Apr

·13:00

·Srpsko narodno pozorište

Uskršnja priča
Koncert

25. Apr

·19:00

·Novi Sad

Ritam Nereda
Predstava

25. Apr

·20:00

·Pozorište mladih

“Autorizacija”