Ovo su cene hrane i pića na Exitu 2025.
Izvor - mojnovisad.com : Fotografija - mojnovisad.com
Posetiocima planetarno popularnog festivala koji se održava u našem gradu, pored muzike i atmosfere, svakako je važno šta će da popiju i prezalogaje. A, mi smo i ovaj put na Exitu obišli štandove sa hranom i pićem.
Evo kako ove godine stvari stoje sa ponudom i cenama.
CENE HRANE
- Pizza parče: 450 dinara
- Razni sendviči: šunka, pečenica, kulen… 450 dinara
- Index sendvič: 750 dinara
- Kobasice: roštiljska, bela nemačka, srpska, slovenačka… 700 dinara
- Burgeri: klasik, čizburger, spicy, bacon… od 600 do 750 dinara obični i od 780 do 980 veliki
- Razne paste: bolonjeze, piletina, vegeteriano… od 750 do 890 dinara
- Bruskete: 490 dinara
- Mini pani pecivo: 199 dinara/100 g
- Pomfrit: 300 dinara
- Palačinke: eurokrem, nutela, Dubai, slane… od 450 do 800 dinara
- Vege hrana: burgeri, ćevapi, tortilje… od 400 do 600 dinara

CENE PIĆA
- točeno pivo Heineken 0,5l: 449 dinara, (4+1): 1.796 dinara
- pivo limenka Heineken 0.5l: 499 dinara
- Vino belo i crveno 0,2l: 379 dinara
- Gin tonic: 533 dinara
- Kokteli 0,25l: 633 dinara
- sokovi limenka 0,33l Sprite, Schweppes, Fanta, Coca Cola: 419 dinara
- Smirnoff Ice flašica 0,275l: 499 dinara
- Red Bull limenka 0,25: 449 dinara
- Rosa gazirana i negazirana 0,5l: 299 dinara
Podsećamo, Exit je i ove godine obezbedio široku ponudu hrane, na pet lokacija, na kojima se nalaze objekti festivalskog Foodlanda:

- Na centralnom Foodlandu, smeštenom nasuprot glavnog ulaza na festival, posetioci mogu da kupe peciva, kobasice, sendviče, palačinke, pice, paste, roštilj, kinesku hranu, kafu, čaj, „corn dog“, girice, pomfrit, tornado krompir, burgere, kokice, krilca, fišburgere, bečku, salate, chicken nuggets.
- Na Foodlandu kod Akademije umetnosti biće dostupni roštilj, pice, sendviči, palačinke, kobasice, indeks sendvič, giros, salate, pomfrit, drpana prasetina, „corn dog“, chicken nuggets, kokice, ali i specijalna ponuda veganske hrane, sveže ceđeni sokovi, kafa i čaj.
- Na Foodlandu u Gornjem gradu, kod Muzeja, moći će da se kupe kobasice, piletina, pomfrit, sendviči, indeks sendviči, pice, palačinke, vege burgeri, kokice, kirteš kolač, indeks sendviči, kafa i čaj.
- Na Foodlandu između mts Dance Arene i No Sleep stage-a posetioci će moći da se osveže hladnim sokovima i slatkišima.
- Za sve kampere festivala obezbeđen je i festivalski Foodland na Štrandu sa širokom ponudom hrane, od doručka sa jajima, rižota, salata, roštilja, pice i palačinki, preko ceđenih sokova, do kafe.
Takođe, gotovo svaki štand nudi i vegansku hranu.
Komentari
Još uvek nema komentara.