Izvor: mojnovisad.com / Fotografija: JKP "Parking servis"
Parkiranje za vreme 56. Međunarodnog sajma turizma
Za vreme održavanja 56. Međunarodnog sajma turizma, od 27. do 29. novembra, JKP "Parking servis" organizovaće parkiranje u sledećim ulicama:
- Ulica Novosadskog sajma, od Drinske do Hajduk Veljkove ulice
- Ulica Novosadskog sajma, od Hajduk Veljkove do Mičurinove ulice
- Plato ispred sajamske hale, ugao ulica Novosadskog sajma i Hajduk Veljkove
- Plato između Mičurinove i Hajduk Veljkove ulice
- Na delu trotoara ispred sajamske hale u Hajduk Veljkovoj ulici
- Ulica braće Popović - parkiralište sa južne strane ulice, deo od Hajduk Veljkove ulice do Ulice Stevana Mokranjca
- Plato kod Drinske ulice
- Mičurinova ulica
- Ulica Bogdana Garabantina
Parkirališta će biti pod naplatom od 8 do 20 časova, po ceni od 250 dinara za ceo dan. Uplata parkinga može se izvršiti slanjem SMS-a sa registarskom oznakom na broj 8288, korišćenjem mobilne aplikacije "nSpark" ili kupovinom elektronske parking karte (ePK) na prodajnim mestima. Za stanare u ulicama koje su pod naplatom VAŽE stanarske parking karte.
"Pauk" služba će raditi pojačano, u saradnji sa saobraćajnom policijom, saobraćajnom i komunalnom inspekcijom, kako ne bi dolazilo do saobraćajnih gužvi usled nesavesnog i pogrešnog parkiranja.
Ovaj članak još uvek nije komentarisan