Mićin u Kuli pred izbore, novosadska vlast poklonila dva kamiona i mašinu
Izvor - mojnovisad.com : Fotografija - ilustracija/mojnovisad
Gradonačelnik Žarko Mićin objavio je na društvenim mrežama da je Novi Sad donirao Kuli kamion smećar, kamion cisternu za otpadne vode i kombinovanu građevinsku mašinu za popravku kolovoza i druge radove.
– Saradnja između svih nivoa vlasti, i saradnja između lokalnih samouprava je ključ uspešnog razvoja. Ključ napretka. Naš zajednički cilj je kvalitetniji život ljudi. A to je jedini razlog postojanja lokalne samouprave, pokrajinske i republičke vlasti. I zato sarađujemo. Zato pomažemo jedni drugima – naveo je Mićin.
Sudeći po objavama na društvenim mrežama, Mićin je u Kuli bio i kao gradonačelnik i kao član Srpske napredne stranke.
U ranijoj objavi podeljenoj danas vide se fotografije na kojima se nalazi kod štandova SNS, gde se može videti kako nosi jaknu “Vučić Team Serbia”.
Govorivši o izborima, naveo je da “građani Kule 29. marta odlučuju da li će njihova opština nastaviti da se razvija ili će se vratiti u vreme zatvaranja fabrika, otpuštanja ljudi i nazadovanja“.
Komentari
Još uvek nema komentara.