14°C
Četvrtak, 21. maj 2026. Oglašavanje

Vesti | Servisne informacije

·

22.11.2025. u 00:11

Sneg stiže u brdske predele, putevi mokri i klizavi: AMSS šalje važno upozorenje

Vozači se upozoravaju na pogoršanje uslova za vožnju, kišu, mokre kolovoze i slabiju vidljivost, kao i da budu spremni na snežne padavine u brdsko planinskim predelima gde će doći do formiranja snežnog pokrivača i pravih zimskih uslova vožnje sa snegom i poledicom, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije (AMSS).

Vozači se pozivaju da na putovanje u planinske predele obavezno krenu sa zimskom opremom, da koriste magistralne i regionalne puteve koji spadaju u prvi prioritet čišćenja i zimskog održavanja i da imaju dovoljno goriva u rezervoaru je su u takvim uslovima zastoji češći.

U oblasti Zaječara ima sitnog odrona duž nestabilnih kamenih kosina, u klisurama, usecima izasecima a najviđe na putu Đerdapska klisura.

Nema zadržavanja na naplatnim stanicama ni na putničkim terminalima graničnih prelaza.

Kamioni se na izlazu iz zemlje na prelazu Batrovci zadržavaju dva sata.

Komentari

Još uvek nema komentara.

Preostalo još 500 karaktera

Dešavanja u gradu

Film

21. May

·15:00

·Cineplexx Promenada

Cineplexx Novi Sad – repertoar za četvrtak
Izložba

21. May

·17:00

·Američki kutak Novi Sad

Završna izložba ateljea “Presto”
Predstava

21. May

·18:00

·Pozorište mladih

Čarobna frula
Izložba
Predstava

21. May

·19:00

·Novosadsko pozorište

Bilo jednom u Novom Sadu
Radionica

21. May

·19:00

·Novosadski omladinski prostor (NOF)

Психолошка радионица – Несигурна блискост
Izložba