U noći između petka i subote zabranjen saobraćaj u delu Temerinske zbog snimanja filma
Izvor - mojnovisad.com : Fotografija - Ilustracija/ mojnovisad.com
PR služba Grada javlja da će u periodu od 18. oktobra, od 22 časa, do 19. oktobra do 2 sata biti zabranjeno odvijanje saobraćaja u Temerinskoj ulici – od Kisačke do Almaške.
U to vreme snimaće se film povodom oslobođenja Novog Sada u Drugom svetskom ratu.
Odvijanje saobraćaja regulisaće Saobraćajna policija.
Javno gradsko saobraćajno preduzeće “Novi Sad” ovim povodom privremeno će izmestiti trase autobuskih linija i to:
LINIJA BROJ 5
Smer sa Temerinskog puta: Od raskrsnice Ulica Temerinske i Partizanske autobusi saobraćaju desno u Partizansku ulicu, levo u Kisačku ulicu, desno u Ulicu Jovana Subotića i dalje nastavljaju redovnom trasom kretanja.
Smer sa Avijatičarskog naselja: Od raskrsnice Ulica Jovana Subotića i Kisačke autobusi saobraćaju levo u Kisačku ulicu, desno u Partizansku ulicu, levo u Temerinsku ulicu i dalje nastavljaju redovnom trasom kretanja.

LINIJE BROJ 21, 22, 23, 24 i 30
Smer sa Železničke stanice: Od raskrsnice Bulevara Jaše Tomića i Kisačke ulice autobusi saobraćaju levo u Kisačku ulicu, desno u Partizansku ulicu do raskrsnice sa Temerinskom ulicom i dalje nastavljaju redovnom trasom kretanja.
Smer iz mesta: Od raskrsnice Ulica Partizanske i Temerinske autobusi saobraćaju Partizanskom ulicom, levo u Kisačku desno na Bulevar Jaše Tomića do Železničke stanice.
Komentari
Još uvek nema komentara.