Univerexport d.o.o. Prodavac I kategorije-delikates i grill Mesto zaposlenja: Novi Sad Rok za konkurisanje: 09.06.2019

Univerexport je jedan od vode─çih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mre┼ża maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupa─Źnim cenama je nešto što nas ─Źini postojanim na tr┼żištu ve─ç 28 godina.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Univerexport za objekat PRVI u Novom Sadu , luka Novi Sad, Baj─Źi ┼Żilinskog 4 raspisuje konkurs za poziciju:

Prodavac I kategorije – delikates i grill

Mi Vam nudimo:

  • Neto zaradu od 39.000 dinara
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Mogu─çnost napredovanja
  • Rad u dinami─Źnom okru┼żenju

Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stru─Źne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu

Opis posla:

  • Priprema proizvoda za dalju upotrebu i prodaju - Pe─Źenje mesa i povr─ça i podgrevanje gotovih jela na odeljenju gastronomije prema ustanovljenim procedurama za rad
  • Vo─Ĺenje ra─Źuna o urednosti i ispravnosti izlo┼żenih proizvoda, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija
  • Pra─çenje temperature rashladnih vitrina i komora na odeljenju
  • Poslu┼żivanje potroša─Źa ┼żeljenom robom i pomo─ç pri kupovini

Svi zainteresovani kandidati treba da dostave svoju prijavu popunjavanjem formulara na zvani─Źnom sajtu Univerexporta sa obaveznom naznakom

„ZA Konkurs za Prodavac I kategorije-delikates i grill,  objekat Prvi , luka Novi Sad“

Postavljeno pre 14 dana i 19 sati
Broj pregleda: 81